دوشنبه, 12 مرداد 1394
ویژهپیوند ها ی سریعاطلاع رسانی

نظر سنجی از برنامه تحول نظام سلامت

آیا از خدمات ارائه شده توسط بیمارستان های شهرستان در طرح تحول سلامت راضی هستید؟

ارسالوب دا - کارشناس واحد بهداشت محیط معاونت بهداشت دانشگاه : در بازرسی کارشناسان بهداشت محیط از عمده فروشیهای سطح شهر فسا ، مقدار یک تن موادغذایی تاریخ مصرف گذشته کشف و با طی مراحل قانونی ضبط گردید.
وب دا - دکتر علیرضا عسکری گفت: ضریب اضافه کاری محاسباتی در بازه 2 تا 2.5 قرار می گیرد و با حل این مشکلات، حداقل مشکلاتی که در نظام پرداخت داشتیم رفع می شود.
وب دا - در همایش تقدیر از مجریان برتر ارتقای سلامت مادر و نوزاد که با حضور وزیر بهداشت برگزار شد، بیمارستان حضرت ولی عصر (عج) فسا جزء بیمارستانهای برتر در این زمینه معرفی شد و موفق به دریافت لوح تقدیر گردید .
وب دا – عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی فسا : این داروها همانند داروهای کنترل کننده ی فشار خون عمل می کنند و با قطع این داروها خارج از زمانی که پزشک توصیه می کند علائم روانپزشکی ممکن است عود کند.
وب دا – رییس دانشگاه علوم پزشکی فسا : آمادگي براي بحران جزء نشانه هاي بلوغ سازماني در مدیریت مي باشد.
وب دا – واحد بهداشت محیط ، اداره تعزیرات ، اتاق اصناف و نیروی انتظامی از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی شهر فسا بصورت مشترک بازدید نمودند.
وب دا – عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی فسا : پوکی استخوان می تواند در هر استخوانی از بدن ایجاد شود ولی معمولا در ستون مهره، لگن، مچ دست و دنده ها بیشتر دیده می شود.

وب دا - سرپرست واحدآمار دانشگاه علوم پزشکی فسا ضمن تاکید بر نقش مدیریت آمار و فناوری اطلاعات در پیشبرد برنامه ها ، گزارشی از سامانه اتوماسیون آماری ارائه نمودند.

صفحه1از13512345678910.بعدي.
  آرشيو اخبار

test

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی فسا
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211